CopyMAX

Pełna wersja: Romantyczna kolacja w górach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Czy ktoś z was miał okazję spędzić romantyczną kolację w Restauracji WIDOK w Bukowinie Tatrzańskiej? Zastanawiam się nad zorganizowaniem takiej kolacji na rocznicę. Jakie wrażenia? Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi!
Miałam okazję! Kolacja przy świecach z widokiem na Tatry to naprawdę niezapomniane przeżycie. Samo miejsce tworzy niesamowity klimat, a jedzenie to już po prostu mistrzostwo. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza jeśli chcesz zrobić wrażenie na drugiej połówce. Celem uzyskania większej dawki informacji w przedmiotowym temacie odsyłam na łamy następującej witryny internetowej: https://hotelharnas.com/blog/romantyczna...m-widokiem