Planuję jednolitą podłogę winylową w całym mieszkaniu i zastanawiam się, czy faktycznie lepiej zlecić całość jednej ekipie. Czy ktoś korzystał z montażu "w pakiecie" np. ze sklepu? Czekam tutaj na wieści od Was!
Brałem usługę montażu razem z podłogą w salonie DRZWI INSIDE – nie żałuję. Ekipa znała produkt, wiedzieli co i jak z klejem, zero niespodzianek. A z zewnętrzną ekipą zawsze loteria...Jak coś, to więcej o DRZWI INSEIDE, jak i jednolitych podłogach winylowych można dowiedzieć się z łam tej witryny internetowej:
https://www.drzwi-inside.pl/jednolita-po...ealizowac/
Zgadzam się, że jedna ekipa to wygoda, ale warto sprawdzić opinie. Niekiedy "salonowe" ekipy mają napięty grafik i trzeba czekać dłużej.