Mieliśmy ambitne plany na Tatry, ale pogoda nas trochę zaskoczyła. Myślicie, że w taką aurę warto wybrać się do Morskiego Oka? Czy to bezpieczne i czy w ogóle coś widać?
Jeśli deszcz nie jest zbyt intensywny, to Morskie Oko nadal jest dobrą opcją. Trasa nie jest trudna, a większą część można pokonać fasiągiem lub elektrycznym busem. Widoki przy pochmurnej pogodzie potrafią być magiczne – jezioro i mgły robią klimat! A dojazd z Bukowiny to tylko ok. 15 minut. Weźcie odpowiednie ubrania i koniecznie coś przeciwdeszczowego. Temat szerzej przedstawiony – jak coś – pod tym adresem internetowym:
https://www.hotelbukovina.pl/blog/gdzie-...u-bukovina