01-16-2021, 10:52 AM
Znam osoby, które nawet po umiarkowanym skręceniu stawu kolanowego, zdecydowały się na rehabilitację. Myślę, że jest to rozsądne podejście do tematu. Bez rehabilitacji ryzyko szybkiego odnowienia się kontuzji w obrębie stawu kolanowego po jej zaleczeniu na pewno jest większe. W szczególności polecam metodę ARPwave, która zyskuje na popularności w naszym kraju. Więcej o tego rodzaju rehabilitacji i ogólnie o urazach kolana można dowiedzieć się, w razie czego, stąd: https://rehabilitacja-arpwave.pl/najczes...azy-kolana







