12-23-2025, 04:27 PM
Witajcie! Dlaczego wszawica tak często wraca w przedszkolach? Myślałam, że dbamy o higienę i dzieci są czyste.
|
Wszawica w przedszkolach
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Wszawica w przedszkolach - przez Adgoa - 12-23-2025, 04:27 PM
RE: Wszawica w przedszkolach - przez Tozig - 12-23-2025, 04:27 PM
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |