• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
 
CopyMAX
CopyMAX Tematy pozostałe Hyde Park Wszawica w przedszkolach

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Wszawica w przedszkolach
Offline Adgoa
Member
***
Liczba postów: 75
Liczba wątków: 36
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#1
12-23-2025, 04:27 PM
Witajcie! Dlaczego wszawica tak często wraca w przedszkolach? Myślałam, że dbamy o higienę i dzieci są czyste.
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
Wszawica w przedszkolach - przez Adgoa - 12-23-2025, 04:27 PM
RE: Wszawica w przedszkolach - przez Tozig - 12-23-2025, 04:27 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Poleć temat znajomemu