• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
 
CopyMAX
CopyMAX Tematy podstawowe Uroda i Zdrowie Szczepionka na COVID-19

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Szczepionka na COVID-19
Offline Schiloc
Member
***
Liczba postów: 76
Liczba wątków: 36
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#2
01-26-2021, 11:52 AM
Mam 60 lat, więc moja kolej będzie stosunkowo niedługo. Oczywiście, że się zaszczepię i moim zdaniem powinien to zrobić bezwzględnie każdy obywatel, który ma taką możliwość i brak przeciwwskazań. Wydaje się, że tylko w ten sposób możemy pokonać tę zaraźliwą chorobę i tym samym przezwyciężyć pandemię, wracając w końcu do względnej normalności.
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
Szczepionka na COVID-19 - przez Adgoa - 01-26-2021, 11:51 AM
RE: Szczepionka na COVID-19 - przez Schiloc - 01-26-2021, 11:52 AM
RE: Szczepionka na COVID-19 - przez Phentti - 01-26-2021, 11:53 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Poleć temat znajomemu