01-26-2021, 11:53 AM
Miałem to „szczęście”, że znalazłem się w grupie 0. Jestem po pierwszej dawce szczepionki, wkrótce będę miał drugą. Szczepienia były, są i będą.
|
Szczepionka na COVID-19
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Szczepionka na COVID-19 - przez Adgoa - 01-26-2021, 11:51 AM
RE: Szczepionka na COVID-19 - przez Schiloc - 01-26-2021, 11:52 AM
RE: Szczepionka na COVID-19 - przez Phentti - 01-26-2021, 11:53 AM
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |