• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
 
CopyMAX
CopyMAX Tematy podstawowe Uroda i Zdrowie Spray na kleszcze w okresie zimowym

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Spray na kleszcze w okresie zimowym
Offline Tozig
Member
***
Liczba postów: 66
Liczba wątków: 29
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#1
02-13-2021, 12:21 PM
Hej! Myślicie, że warto stosować spray na kleszcze w okresie zimowym, czy to poroniony pomysł? Spotkałem się już z wieloma sprzecznymi opiniami na ten temat.
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz

Offline Schiloc
Member
***
Liczba postów: 76
Liczba wątków: 36
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#2
02-13-2021, 12:22 PM
Jeżeli zima jest łagodna, to jak najbardziej można pokusić się o stosowanie sprayu na kleszcze, szczególnie jeżeli ktoś jest aktywny i np. biega po lesie. W innym przypadku jest to raczej zbędna czynność. Osobiście polecam spray na kleszcze Kick The Tick Max Repelent Plus – nie zawiera szkodliwej substancji DEET, zapewnia długą ochronę przed kleszczami (nawet do 2 godzin). Więcej informacji o tym produkcie można znaleźć tutaj: https://kickthetick.pl/artykuly/kiedy-ru...-kleszcze/
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz



Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Poleć temat znajomemu