• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
 
CopyMAX
CopyMAX Tematy pozostałe Hyde Park Romantyczna kolacja w górach

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Romantyczna kolacja w górach
Offline Juncfa
Member
***
Liczba postów: 89
Liczba wątków: 42
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#1
03-23-2025, 07:19 AM
Dzień dobry! Czy ktoś z was miał okazję spędzić romantyczną kolację w Restauracji WIDOK w Bukowinie Tatrzańskiej? Zastanawiam się nad zorganizowaniem takiej kolacji na rocznicę. Jakie wrażenia? Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi!
Szukaj
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
Romantyczna kolacja w górach - przez Juncfa - 03-23-2025, 07:19 AM
RE: Romantyczna kolacja w górach - przez Tozig - 03-23-2025, 07:19 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Poleć temat znajomemu