• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
 
CopyMAX
CopyMAX Tematy pozostałe Hyde Park Jedna ekipa do podłogi - zaleta czy ryzyko?

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Jedna ekipa do podłogi - zaleta czy ryzyko?
Offline Tozig
Member
***
Liczba postów: 66
Liczba wątków: 29
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#1
04-14-2025, 02:55 PM
Planuję jednolitą podłogę winylową w całym mieszkaniu i zastanawiam się, czy faktycznie lepiej zlecić całość jednej ekipie. Czy ktoś korzystał z montażu "w pakiecie" np. ze sklepu? Czekam tutaj na wieści od Was!
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
Jedna ekipa do podłogi - zaleta czy ryzyko? - przez Tozig - 04-14-2025, 02:55 PM
RE: Jedna ekipa do podłogi - zaleta czy ryzyko? - przez Juncfa - 04-14-2025, 02:56 PM
RE: Jedna ekipa do podłogi - zaleta czy ryzyko? - przez Pieprop - 04-14-2025, 02:57 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Poleć temat znajomemu