• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
 
CopyMAX
CopyMAX Tematy pozostałe Hyde Park Przemęczenie po kilku dniach wędrówek - odpoczywać czy iść dalej?

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Przemęczenie po kilku dniach wędrówek - odpoczywać czy iść dalej?
Offline Pieprop
Junior Member
**
Liczba postów: 45
Liczba wątków: 19
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#2
10-26-2025, 06:01 PM
Zdecydowanie daj sobie odpocząć. W tekście zawartym na stronie https://www.hotelbukovina.pl/blog/abc-be...a-wedrowke podkreślono, że regeneracja to ważny element bezpieczeństwa. Zmęczenie sprzyja kontuzjom, a po kilku dniach bez przerwy łatwo o uraz. Jeśli jesteś w Bukowinie Tatrzańskiej, możesz skorzystać z Term BUKOVINA albo masażu w strefie Wellness – to świetny sposób na rozluźnienie i regenerację mięśni przed kolejnymi wyprawami.
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
Przemęczenie po kilku dniach wędrówek - odpoczywać czy iść dalej? - przez Tozig - 10-26-2025, 06:01 PM
RE: Przemęczenie po kilku dniach wędrówek - odpoczywać czy iść dalej? - przez Pieprop - 10-26-2025, 06:01 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Poleć temat znajomemu